خیلی ها از این صفحه ی سفید میترسن! بعضی باهاش روبرو نمیشن! راستش، حرف زدن برای خیلی ها سخته، نوشتن حتی از اون هم سخت تره ولی برای من داستان یکم فرق میکنه. این اولین نوشته منه ! البته اولین که چه عرض کنم…

اولین نوشته…

یادمه اولین بار که پامو به دنیای وبلاگ و اینترنت گذاشتم کلاس دوم دبستان بودم. (احتمالا تابستون اول به دوم بود) دنیای جذابی بود، بوی آدم بزرگ هارو میداد! برای منِ هفت هشت ساله اونقدر هیجان انگیز بود که ظهرا تا از مدرسه بر میگشتم، کیفمو پرت میکردم یک گوشه و بدو بدو میرفتم سراغ وبلاگم ! قالبش رو با ابزارک هایی که اینور اونور پیدا میکردم “جینگول” میکردم و با خرسندی تمام، شروع میکردم به مطلب گذاشتن!

مطلب نگار قهار

نمیدونم یادتون میاد یا نه ولی اون زمان ایمیل داشتن خیلی چیز خفنی بود و یه سری گروه های ایمیلی وجود داشت که روزی صدتا ایمیل با نوشته ها و محتوای عمدتا چرت و پرت از طرفشون میومد. حکم کانالای تلگرام الان رو داشتن ولی چند پله تباه تر! اما من این تهدید رو به فرصت تبدیل کرده بودم؛ میشستم اینارو میخوندم و باحال هاشو جدا میکردم، بعد چند تاشو باهم قاطی میکردم و به زبون خودم دوباره مینوشتم و اینطوری یک مطلب متولد میشد! عکس هارو هم از منبع اصلی که اون ایمیل ها بود کپی میکردم که مطلبم چشم نواز تر بشه! بعدش هم اسپمر ها برام کامنت میذاشتن که “سلام دوست عزیز وبلاگت جالبه به منم سربزن. نظر یادت نره ها” منم با ذوقی فراوان میرفتم بهشون سر میزدم. اول تا آخر نوشته هاشونو میخوندم. کامنت هم یادم نمیرفت :)))

بخوانید :  اسنپشات : در باب زمستان

چند سالی به همین منوال گذشت و منم هر سال برای وبلاگم تولد میگرفتم و هر عید برنامه مطالب ویژه داشتم ! مطالب عیدانم اونقدر ویژه بود که گاهی بین فیلم های عیدِ صدا و سیما با مطالبم رقابت تنگاتنگی شکل میگرفت.

کارت پستال تولد سه سالگی اولین وبلاگم !

زندگی زیبا می‌شود !

سال اول راهنمایی (هفتم) شد. به لطف یکی از همکلاسیام با وردرپس آشنا شدم و اونجا بود که انفجار نور در مغزم رخ داد و جهان برام زیبا تر شد! با هاست رایگان اولین وبلاگ وردپرسی خودم رو بالا آوردم و دیگه از شدت خفن بودن مرا را با هیچکس میل سخن نبود! :))‌ خلاصه کم کم باد قضیه خوابید. منم ایده ها و پروژه هام یک به یک شکست خورد و در نهایت بعد از نزدیک ۱۰ سال چرخ روزگار چرخید و چرخید تا به اینجا رسید !

این بود داستان اولین نوشته من!
خوشحالم که اولین مطلب رو بعد از مدتها دوری از فضای جذاب بلاگ بلاگری دوباره نوشتم. نوشتم از اولین روز های وبلاگ نویسی و کمی خاطره مرور کردیم. 🙂
از وبلاگ جالب ترین ها تا آشنایی با وردپرس!
این بار میریم که با هم کلی راه راه نرفته بریم! پس منتظر باشید …!

14 دیدگاه

 1. I just wanna say you’re the best 💪😍

  1. تنکیوو وری وری ماچ 😀

 2. فتبارک الله الاحسن راویین 🤘🏿😎 خیلییییی خفن بود سید اولاد پیغمبر ❤🔥

  1. قربوندووون باوو :DDD

  2. چقد خفن مینویسی پسررر عشق کردم

   1. مرسی مرسیییییی

 3. منی که با پوست و گوشت و استخون درک میکنم چی بگم:)؟ قلِ ناهمسان:)💚

  1. اخ اخ :)))‌ تازه در جریان حجم عظیمی از این تباه بودن هام هم هستی :)))

 4. ایول بابااااا 🙄😍

 5. خدایا این سید علی و قلمش رو برا ما نگهدار
  آاااااممممممییییییینننننن🥺🥺

  1. خیلی مخلصییم :)‌

 6. چقدر قشنگ توضیح دادین

  1. ممنون 🙂

دیدگاهتان را بنویسید